O inwestycji

Apartamenty Józefów to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących sobie  życie w przyjaznym i zielonym mieście jakim jest Józefów. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. m2 powstaje przyjazne osiedle składające się z pięciu cztero-lokalowych budynków. Każdy budynek to 4 apartamenty o powierzchni 137 m2 z garażem i ogródkiem. Powierzchnia ogródka  to od ok. 180 do 400 m2. w zależności od usytuowania.

Rozwiń!

Inwestowanie w luksusowe apartamenty w Józefowie – kto wybiera taką opcję?

Inwestowanie w apartament inwestycyjny Józefów to bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału. Apartamenty pod wynajem na sprzedaż przykują więc uwagę osób, poszukujących rozwiązania o niskim poziomie ryzyka oraz znacznie większego zwrotu niż ten, który możliwy jest do osiągnięcia, gdy środki ulokowane są na lokacie bankowej. Należy jednak zaznaczyć, że wysokość zwrotu z inwestycji w mieszkania zależy także od innych czynników. Które z nich sprawiają, że warto zwrócić uwagę na nasze nowe inwestycje deweloperskie Józefów?

Trafiona inwestycja – apartamenty Józefów

Wybierając taki sposób na lokowanie kapitału, należy pamiętać o tym, by zdecydować się na wariant, który będzie cieszyć się zainteresowaniem przyszłych najemców. Apartamenty pod inwestycję w Józefowie to korzystna opcja dla wielu różnych odbiorców. Przestronność mieszkania sprawi, że doskonale odnajdą się tam rodziny z dziećmi. Urokliwa sceneria oraz niedaleka odległość od Warszawy przyciągnie uwagę również innych osób, także tych, żyjących w pojedynkę.

Luksusowe apartamenty pod Otwockiem

Wystarczy zapoznać się dokładniej z tym, jaki rozkład pomieszczeń mają nasze luksusowe apartamenty pod Warszawą, by przekonać się o wysokim potencjale aranżacyjnym takiej przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że nasze wyczerpujące informacje na temat każdego budynku ułatwią Państwu podjęcie decyzji, niezależnie od tego, czy będą to apartamenty, w których sami Państwo zamieszkają, czy może mieszkanie pod inwestycję.

Apartament sprzedaż – dbamy o każdy szczegół

Przemyślany układ pomieszczeń, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, troska o najmniejszy szczegół realizacji projektu, priorytetowe traktowanie komfortu przyszłych właścicieli – robimy wszystko, co możliwe, by inwestycje w apartamenty okazały się dla Państwa jedną z najlepszych decyzji.

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż – Józefów, urokliwe osiedle

Myśląc o domowej atmosferze, często wyobrażamy sobie wnętrze mieszkania. Zatroszczyliśmy się o to, żeby pozytywne emocje towarzyszyły także osobom, które oglądają luksusowe apartamenty pod Otwockiem z zewnątrz. Życie na takim osiedlu pozwala poczuć się komfortowo, również wtedy, gdy wyjdą Państwo z domu. Nasze inwestycje deweloperskie zaprojektowane zostały zgodnie z nowoczesnymi trendami. Mieszkania na sprzedaż wyróżniają się więc:

  • minimalistycznym stylem;
  • prostymi, eleganckimi formami;
  • zastosowaniem materiałów, których kolorystyka idealnie ze sobą współgra.

W efekcie kompleks, jaki tworzą nowe inwestycje mieszkaniowe w Józefowie, prezentuje się świeżo, modnie i stylowo.

Dlaczego inwestycja w apartamenty się opłaca? Czym jeszcze zachęcają inwestycje, apartamenty Józefów?

Dokładamy starań, by z naszą pomocą mogli Państwo wybrać idealne mieszkanie pod inwestycje. Lokalizacja, jaką przewidzieliśmy dla takich nieruchomości, jak te luksusowe mieszkania na inwestycje na sprzedaż w Józefowie, nie jest przypadkowa. Rozmyślnie wybraliśmy miejsce, wyróżniające się atrakcyjnymi walorami naturalnymi.

Apartament Józefów – inwestycja w doskonałej lokalizacji

Wystarczy zapoznać się z mapą tego obszaru, żeby upewnić się, że inwestycja w apartamenty to dobra decyzja. Mieszkania leżą niedaleko ujścia Świdra do Wisły. Miłośnicy naturalnego piękna z radością przyjmą także informację, że nieruchomości są usytuowane w niewielkiej odległości od aż trzech rezerwatów przyrody: Świder, Wyspy Zawadowskie i Wyspy Świderskie. Bez trudu można zaplanować więc szybką wycieczkę i to nie tylko w weekend. Obecnie osoby, wybierające luksusowe apartamenty i mieszkania w Józefowie mogą cieszyć się także udogodnieniami, pozwalającymi w ciekawy sposób rozwijać pasje, uprawiać sport i spędzać jakościowy czas samotnie lub z bliskimi.

Sprzedaż apartamentów Józefów – zapraszamy do dokładniejszego poznania inwestycji w Józefowie pod Warszawą

Jesteśmy przekonani, że wysoki potencjał adaptacyjny, jaki przedstawiają nasze mieszkania inwestycyjne, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Zależy nam na tym, że każdy element naszej oferty stanowił przejrzystą, jasną propozycję. To z tego powodu nowe inwestycje w mieszkania przypadną do gustu osobom, ceniącym czytelne warunki, terminowość i solidność.

Sprzedaż apartamentów w Józefowie

Każdy apartament na sprzedaż w Józefowie, który oddajemy do Państwa dyspozycji, połączony jest z wygodnymi drogami dojazdowymi oraz jest dobrze skomunikowany ze stolicą. Na naszej stronie czekają na Państwa inne szczegółowe informacje, opisujące te nowe mieszkania inwestycyjne. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Sprzedaż nowych apartamentów to nasza aktualna oferta. Aby zapoznać się z naszym doświadczeniem, mogą Państwo sprawdzić także nasze wcześniejsze realizacje w Józefowie oraz w Warszawie.

Apartament na sprzedaż Józefów – zapraszamy do kontaktu!

Specjaliści z firmy Nawigator Sp. z o.o. pozostają do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Zwiń!

1.

Lokalizacja

Nasza inwestycja usytuowana jest w Józefowie w obrębie ulic Kościuszki/Owalna/Rodziewiczówny.

2.

Edukacja

W okolicy inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa z bogatą infrastrukturą sportową i edukacyjną, dwa przedszkola i place zabaw. Tak więc nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

3.

Sport

Józefów to wymarzone miejsce dla osób ceniących sport i rekreację. Mazowiecki Park Krajobrazowy ze ścieżkami rowerowymi oraz spacerowymi. W pobliżu trzy rzeki. Pole golfowe, korty tenisowe, pływalnia oraz boiska to jedynie część atrakcji Józefowa.

4.

Komunikacja

Inwestycja położona jest w odległości 1km. od stacji SKM. Południowa obwodnica Warszawy sprawia, że dojazd do stolicy samochodem jest bezproblemowy i niezbyt czasochłonny.

Dziennik budowy

20 Kwietnia 2023 – w sprzedaży 4 kolejne lokale w budynkach A i B

Osiedle od strony ul. Kościuszki możemy uznać za zakończone. Wszystkie lokale są sprzedane, większość jest zamieszkana, cześć w trakcie wykańczania. W trakcie prac wykończeniowych oraz w sprzedaży jest 4 budynek o oznaczeniu roboczym A i B. Plnowane zakończenie prac to 4 Kwartał 2023r. W sprzedaży posiadamy 4 lokale w budynkach A i B. Posiadają powierzchnię […]

05 Października 2021 – cztery lokale w sprzedaży

Rozpoczęliśmy sprzedaż lokali w budynkach E i F. Są to lokale zlokalizowane w centrum inwestycji (mapka poniżej) posiadają największe działki 330-365m2. Lokale E1 i F1 oprócz wewnętrznej drogi dojazdowej posiadają również dostęp do ul, Kościuszki. Lokale F1 i F2 będą oddane do użytkowania w 2 Kwartale 2022r. i sprzedawane są bez rachunku powierniczego. Lokale E1 […]

01 Lipiec 2021

Budynek G i HBudynki G/H zostały oddane do użytkowania nowym włascicielom. Budynek I i J Zakończyliśmy pracę nad 3 kondygnacją. Zakończono pracę nad instalacjami wewnętrznymi. W obecnym momencie prowadzone są pracę nad wstawieniem okien. Budynek E i F Rozpoczęliśmy pracę nad budową budynków E i F.