O inwestycji

Apartamenty Józefów to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących sobie  życie w przyjaznym i zielonym mieście jakim jest Józefów. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. m2 powstaje przyjazne osiedle składające się z pięciu cztero-lokalowych budynków. Każdy budynek to 4 apartamenty o powierzchni 137 m2 z garażem i ogródkiem. Powierzchnia ogródka  to od ok. 180 do 400 m2. w zależności od usytuowania.

1.

Lokalizacja

Nasza inwestycja usytuowana jest w Józefowie w obrębie ulic Kościuszki/Owalna/Rodziewiczówny.

2.

Edukacja

W okolicy inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa z bogatą infrastrukturą sportową i edukacyjną, dwa przedszkola i place zabaw. Tak więc nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

3.

Sport

Józefów to wymarzone miejsce dla osób ceniących sport i rekreację. Mazowiecki Park Krajobrazowy ze ścieżkami rowerowymi oraz spacerowymi. W pobliżu trzy rzeki. Pole golfowe, korty tenisowe, pływalnia oraz boiska to jedynie część atrakcji Józefowa.

4.

Komunikacja

Inwestycja położona jest w odległości 1km. od stacji SKM. Południowa obwodnica Warszawy sprawia, że dojazd do stolicy samochodem jest bezproblemowy i niezbyt czasochłonny.

Dziennik budowy

3 grudnia 2020

W budynku I/J murujemy 1 kondygnację, w międzyczasie zostały doprowadzone do budynku instalacje takie jak woda, kanalizacja czy światłowód.

24 listopada 2020

Z dziennika budowy: Rozpoczęcie prac nad Budynkiem I/J.

10 listopada 2020

Z dziennika budowy: Budynek G/H został ocieplony, trwają prace nad elewacją.