Apartamenty w Józefowie

Apartamenty Józefów to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących sobie  życie w przyjaznym i zielonym mieście jakim jest Józefów. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. m2 powstaje przyjazne osiedle składające się z pięciu cztero-lokalowych budynków. Każdy budynek to 4 apartamenty o powierzchni 137 m2 z garażem i ogródkiem. Powierzchnia ogródka  to od ok. 180 do 400 m2. w zależności od usytuowania.

Mieszkania

Apartamenty Józefów to inwestycja łącząca zalety posiadania domu z ogródkiem w cenie mieszkania. Apartament o powierzchni 137m2 dają szerokie możliwości adaptacyjne w celu stworzenia  idealnego , przyjaznego i dostosowanego do potrzeb klienta domu.

Pierwszy budynek G/H został już sprzedany. W tym momencie w sprzedaży posiadamy 4 lokale w Budynku I/J.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń: 606 933 899

O inwestorze

Nasze pierwsze projekty realizowaliśmy w Józefowie już w latach 2003- 2005 r. Były to osiedla Polna I i Polna II. Następnym projektem był budynek wielorodzinny przy ul. Kopernika 15 oraz osiedle przy ul Teatralnej 1. Zrealizowaliśmy również inwestycję budynku wielorodzinnego w Warszawie przy ul Nasielskiej 32. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy osiedla Apartamenty Józefów.

W naszych działaniach korzystamy ze sprawdzonych ale też nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia. Zależy nam na wysokiej jakości realizowanych przez nas inwestycji. Propagujemy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Apartamenty pod inwestycję pod Otwockiem – lokalizacja, która daje wiele opcji

Nasze apartamenty na sprzedaż dowodzą, że możliwe jest mieszkanie w niewielkiej odległości od stolicy i jednoczesne cieszenie się urokami cichej, zielonej miejscowości.

Rozwiń!

Wybierając luksusowe mieszkania pod Otwockiem, nie trzeba rezygnować z korzyści wynikających z mieszkania w pobliżu wielkiego miasta. Apartament na sprzedaż jest więc rozwiązaniem, które będzie satysfakcjonujące dla różnych typów klientów – tych ceniących możliwość szybkiego dostania się do Warszawy, i tych, dla których ważny jest codzienny komfort, spokój i atmosfera niewielkiego miasteczka.

Apartamenty inwestycyjne Owalna Józefów – doskonała lokalizacja

Lokalizacja powinna być czynnikiem branym pod uwagę również wtedy, gdy interesują Państwa luksusowe apartamenty pod wynajem na sprzedaż. Osoby, które w przyszłości zdecydują się na wybór Państwa oferty, z pewnością docenią komfortowe połączenia komunikacyjne, co automatycznie zwiększa atrakcyjność inwestycji.

Inwestowanie w mieszkanie pod wynajem – poczuj się jak w domu

Na uwagę zasługuje również fakt, że luksusowe mieszkania pod Warszawą są szansą na posiadanie nieruchomości, o zaletach podobnych do tych, które oferuje dom. Mowa m.in. o ogródku. Dostęp do własnego terenu zielonego jest kwestią, którą trudno w tym przypadku przeoczyć, bo to m.in. ona sprawia, że inwestycje deweloperskie w Józefowie zasługują na uwagę.

Ogródek jest ważnym udogodnieniem, pozwalającym poczuć się w pełni „jak w domu”. Jednocześnie apartamenty pod inwestycje pod Warszawą dostępne są w cenie mieszkań. W efekcie taka opcja będzie niezwykle atrakcyjna dla osób, poszukujących inwestycji o szerokich możliwościach.

Udana inwestycja w apartament na sprzedaż w Józefowie – co jeszcze jest istotne?

Osoby, wybierające mieszkania inwestycyjne Józefów, niezależnie do tego, czy są to mieszkania na sprzedaż, czy pod wynajem, powinny w kompleksowy sposób przeanalizować wszystkie czynniki, które w przyszłości wpłyną na atrakcyjność nieruchomości. Oprócz wcześniej wspomnianej lokalizacji i ogródka wspomnieć trzeba także o komfortowym dostępie do oferty edukacyjnej i do obiektów sportowych.

Mieszkania na sprzedaż Józefów Kościuszki, Owalna, Rodziewiczówny – o co dbamy, oferując Państwu mieszkanie pod inwestycje?

Nasze apartamenty inwestycyjne to nowe inwestycje deweloperskie, wyróżniające się nowoczesną konstrukcją. Troszczymy się o to, żeby osiedle prezentowało się elegancko i schludnie. Charakter takiego miejsca w dużym stopniu zależy od tego, w jaki sposób zaplanowano budynek, jaką kolorystykę dobrano oraz jakie materiały zostały zastosowane do wykończenia apartamentu z zewnątrz.

Mieszkanie pod inwestycje Józefów – z jaką myślą powstało?

Nowe inwestycje mieszkaniowe Józefów powstały z myślą o tym, by budynki harmonizowały z otoczeniem, tworząc spójne stylistycznie osiedle – przyjazne, zachęcające do spacerów, budzące spokój i umożliwiające odpoczynek.

Inwestycje deweloperskie Józefów – jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Chcemy, by nasza oferta przypadła do gustu szerokiej grupie odbiorców. Chociaż nasze nowe inwestycje mieszkaniowe w Józefowie to budynki o jednakowej powierzchni, każdy z nich ma ogromny potencjał aranżacyjny. W efekcie przyszli właściciele mogą w łatwy sposób zdecydować o zastosowaniu poszczególnych pomieszczeń, niezależnie do tego, czy poszukują miejsca, idealnego do mieszkania z rodziną, czy osobno. Dużą różnorodność można dostrzec także w wielkości ogródka – najmniejsze rozpoczynają się od 180 m2, a powierzchnia największych wynosi 400 m2.

Luksusowe apartamenty Rodziewiczówny Józefów

Proponujemy Państwu luksusowe mieszkania w Józefowie, dające ogrom możliwości, o czym można przekonać się, zapoznając się bliżej z planami poszczególnych kondygnacji.

Na grafikach dostępnych na naszej stronie szybko zweryfikują Państwo, czy dany rozkład pomieszczeń oraz ich wielkość odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom. Nasi klienci dokładnie wiedzą, czym charakteryzują się oferowane nowe inwestycje mieszkaniowe w Józefowie. Jasne, przejrzyste informacje to absolutna podstawa i to dzięki nim możliwy jest świadomy i przemyślany wybór takiej inwestycji jak apartamenty pod Warszawą.

Mieszkania na sprzedaż Owalna Józefów – dlaczego warto nam zaufać?

Józefów jest miastem, które znamy doskonale. Od lat nasza działalność obejmuje inwestycje deweloperskie, takie jak apartamenty i mieszkania. Oferujemy Państwu:

  • doświadczenie

Sprzedaż apartamentów w Józefowie? Różnorodne inwestycje deweloperskie? Apartamenty Józefów – Nawigator Sp. z o.o. działa na rynku na tyle długo, że takie zagadnienia nie skrywają przed nami żadnych tajemnic. Wiemy, jak zadbać o wygodę naszych odbiorców i zapewnić im profesjonalną współpracę na jasnych warunkach.

  • terminowość

Dbamy o to, aby wszystkie etapy były realizowane terminowo. W rezultacie klient dokładnie wie, kiedy mieszkanie na inwestycje będzie gotowe.

  • bezpieczeństwo

Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wielu odbiorców. Możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów.

Luksusowe mieszkania Józefów – zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z proponowanymi inwestycjami. Nasza załoga z przyjemnością udzieli Państwu dodatkowych informacji.

Zwiń!

Dziennik budowy

20 Kwietnia 2023 – w sprzedaży 4 kolejne lokale w budynkach A i B

Osiedle od strony ul. Kościuszki możemy uznać za zakończone. Wszystkie lokale są sprzedane, większość jest zamieszkana, cześć w trakcie wykańczania. W trakcie prac wykończeniowych oraz w sprzedaży jest 4 budynek o oznaczeniu roboczym A i B. Plnowane zakończenie prac to 4 Kwartał 2023r. W sprzedaży posiadamy 4 lokale w budynkach A i B. Posiadają powierzchnię […]

05 Października 2021 – cztery lokale w sprzedaży

Rozpoczęliśmy sprzedaż lokali w budynkach E i F. Są to lokale zlokalizowane w centrum inwestycji (mapka poniżej) posiadają największe działki 330-365m2. Lokale E1 i F1 oprócz wewnętrznej drogi dojazdowej posiadają również dostęp do ul, Kościuszki. Lokale F1 i F2 będą oddane do użytkowania w 2 Kwartale 2022r. i sprzedawane są bez rachunku powierniczego. Lokale E1 […]

01 Lipiec 2021

Budynek G i HBudynki G/H zostały oddane do użytkowania nowym włascicielom. Budynek I i J Zakończyliśmy pracę nad 3 kondygnacją. Zakończono pracę nad instalacjami wewnętrznymi. W obecnym momencie prowadzone są pracę nad wstawieniem okien. Budynek E i F Rozpoczęliśmy pracę nad budową budynków E i F.

Nowe inwestycje - mieszkania Józefów

Inwestowanie w nieruchomości nie bez powodu ma się dobrze. Ta forma lokowania kapitału jest sposobem na bezpieczne pomnażanie pieniędzy. Ulokowanie nadwyżki środków w mieszkanie pod inwestycje Rodziewiczówny Józefów, Owalna lub Kościuszki jest szansą na satysfakcjonujące stopy zwrotu z inwestycji, bez konieczności stresowania się ryzykiem.

Rozwiń!

Apartamenty – inwestycje Józefów

Na rynku pierwotnym można znaleźć różnorodne apartamenty inwestycyjne, co oznacza, że osoba zainteresowana inwestowaniem w ten sposób może z precyzją dobrać nieruchomość dopasowaną do konkretnej grupy docelowej. Każde nasze mieszkanie pod inwestycję – Kościuszki Józefów, Rodziewiczówny i Owalna zostało stworzone z myślą o osobach ceniących wygodę. Chociaż życie często zmusza nas wszystkich do trudnych wyborów, a czasem także do niewygodnych kompromisów, czasem można osiągnąć rozwiązanie, łączące w sobie największe zalety rozważanych przez nas opcji.

Przystępne mieszkania na sprzedaż – Rodziewiczówny Józefów

Właśnie do takich opcji można zaliczyć oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż. Mamy tu bowiem do czynienia z atrakcyjnymi warunkami cenowymi, które zazwyczaj kojarzą się z mieszkaniami w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Jednocześnie osoby, decydujące na skorzystanie z naszej oferty, mogą korzystać z przywileju, który przeważnie dostępny jest jedynie osobom mieszkającym w domach. Mowa o dostępnie do ogródka.

Mieszkanie pod inwestycje Owalna Józefów – poczuj się komfortowo

Własne miejsce na ziemi to źródło poczucia bezpieczeństwa i świadomość, że niezależnie od sytuacji, zawsze czeka na nas swój własny kąt. Luksusowe apartamenty Owalna Józefów to także sposób na ulokowanie środków w bezpiecznej inwestycji. Nie ma znaczenia, czy nasi Klienci sami będą zamieszkiwać te luksusowe mieszkania Owalna Józefów, Rodziewiczówny, Kościuszki, czy przeznaczą je dla najemców – w każdym z tych przypadków mieszkanie będzie można z łatwością zaadaptować do własnych potrzeb.

Twój nowy apartament – sprzedaż Józefów

Chcemy zapewnić wygodę osobom współpracującym z naszą firmą. Nasze mieszkania na sprzedaż w Józefowie powstały na bazie profesjonalnego projektu, wykonanego przez doświadczonych specjalistów. Wszystko po to, by gotowe luksusowe mieszkania były ustawne, pozwalały szybko i skutecznie rozplanować ułożenie sprzętów/mebli i szybko stały się miejscem, które można nazwać domem.

Luksusowe apartamenty Kościuszki Józefów, Rodziewiczówny, Owalna – co wyróżnia nasze inwestycje?

W naszych rozwiązaniach położono nacisk na to, by wspólnie tworzyły harmonijne, estetyczne przestrzenie – uliczki, po których z przyjemnością można spacerować. Takie osiedla przypadną do gustu osobom ceniącym nowoczesne i jednocześnie stylowe budownictwo. Luksusowe mieszkania Rodziewiczówny Józefów, Owalna, Kościuszki – ten wariant jest opcją dla tych, którzy chcą cieszyć się spokojem i bliskością natury. Zatroszczyliśmy się o to, by nasze apartamenty inwestycyjne były zlokalizowane w taki sposób, by każda osoba będąca miłośnikiem/miłośniczką przyrody, czuła się usatysfakcjonowana.

Komfortowe apartamenty – inwestycje Owalna Józefów

Jednocześnie mieszkania na sprzedaż nie zawiodą tych klientów, którzy nie chcą rezygnować z atrakcyjnej oferty dużego miasta. Apartamenty inwestycyjne Rodziewiczówny Józefów, Owalna, Kościuszki znajdują się niedaleko Warszawy. Dobre połączenie komunikacyjne oznacza, że przyszli mieszkańcy nie będą musieli żegnać się z zaletami stolicy. Z jednej strony możemy więc docenić spokój, ciszę, wolne tempo niewielkiego miasteczka, z drugiej zawsze mamy szansę na to, by wrócić na chwilę do tętniącego życiem wielkiego miasta.

Apartament na sprzedaż w Józefowie – zapraszamy do dokładnego poznania naszej oferty

Prezentujemy precyzyjne informacje o każdym z dostępnych apartamentów. Udostępniamy profesjonalne karty mieszkania, pozwalające na:

  • dokładne zapoznanie się z każdą kondygnacją budowli i zweryfikowanie, czy nieruchomość spełnia konkretne oczekiwania;
  • sprawdzenie wymiarów (rzuty podano w świetle ścian surowych i bez tynków);
  • zwizualizowanie sobie ukończonej inwestycji.

Z dumą prezentujemy wcześniejsze realizacje. Każda z nich dowodzi naszego profesjonalizmu i dokładności. Z podobnym zaangażowaniem podeszliśmy do konstruowania takiej oferty jak mieszkania na sprzedaż w Józefowie. Dowodzimy, że dobrze wybrane mieszkanie pod inwestycje może być świetnym rozwiązaniem, gdy pojawia się potrzeba bezpiecznego ulokowania kapitału i odnotowania atrakcyjnego zwrotu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z ofertą i przybliżymy, co jeszcze wyróżnia nasze apartamenty inwestycyjne Kościuszki Józefów, Rodziewiczówny.

Luksusowe mieszkania Kościuszki Józefów – zamieszkaj w urokliwych miejscach

Luksusowe mieszkania na sprzedaż – zamieszkaj w tak urokliwych miejscach, jak ulice: Owalna, Kościuszki i Radziewiczówny w Józefowie. Postaraj się zwolnić tempo i poczuj się jak u siebie w przyjaznej miejscowości, dobrze skomunikowanej z Warszawą. Wybierz lokalizację, która pozwoli Ci na spędzanie czasu zarówno na łonie natury, jak i na zadbanych uliczkach i wewnątrz funkcjonalnie urządzonych przestrzeni.

Mieszkania na sprzedaż Kościuszki Józefów – zachęcamy do kontaktu!

Jeśli interesują Państwa takie zagadnienia jak apartamenty – inwestycje Kościuszki Józefów lub apartamenty – inwestycje Rodziewiczówny Józefów, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce „Kontakt” lub po naciśnięciu przycisku niżej.

Zwiń!